poniedziałek, 7 stycznia 2013


dużo mniej mam godzin na sprzątanie w szufladach. 





w głowie mam bałagan
i tęsknoty Pana Dostojewskiego
rozlałam herbatę. bez sensu. 

1 komentarz:

  1. i bardzo dobrze :) też by mi się przydało tak odizolować, jednak za dużo ludzi ma do mnie jakieś sprawy, które "nie mogą poczekać"...

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.