A teraz powinnam przeprosić? Powiedzieć, że mi przykro, że żałuję?
To może ja podziękuję na dziś
Zmęczona głowa opada mi na lewe ramię.
Pełno we mnie myśli sprzecznych i krnąbrnych.
Słów mi brak, pod powiekami jakoś dziwnie pusto
sobota, 30 czerwca 2012
poniedziałek, 25 czerwca 2012
wtorek, 19 czerwca 2012
środa, 6 czerwca 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)