niedziela, 24 lipca 2011
ludzie są inni, drzewa i marzenia też.
buduję od nowa. wracam do zapomnianych i zaniedbanych całych stert postanowień, zauroczeń i pasji.
FANTAZJA
wtorek, 19 lipca 2011
staram się przepraszać. znów idealizowane obrazy i tęsknienie.
dobrze jest, dobrze
♥
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)