i bardzo dobrze :) też by mi się przydało tak odizolować, jednak za dużo ludzi ma do mnie jakieś sprawy, które "nie mogą poczekać"...
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
i bardzo dobrze :) też by mi się przydało tak odizolować, jednak za dużo ludzi ma do mnie jakieś sprawy, które "nie mogą poczekać"...
OdpowiedzUsuń