sobota, 26 maja 2012
pachnie słodkim wiatrem. w głowie mam coś na kształt rozgotowanego karmelu.
myśli mi się ze sobą plączą.
zbiłabym ze złości doniczkę, gdybym ją miała
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)