środa, 12 marca 2014
odważna się staję i wyciągam dłoń
a włosy podcięłam, żeby pozbyć się sentymentalności
i cudownie jest
cudo
w
nas
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)