sobota, 26 lutego 2011
zimny nos, dłonie, stopy i myśli.
nie mam ochoty
niedziela, 20 lutego 2011
okrutnie, strasznie okrutnie potrafię być. dla siebie samej też
zapomniałam o czym
chciałam z tobą
milczeć
środa, 16 lutego 2011
Ciągle czegoś mi brakuje... Tęsknię za czymś, czymś co musi być naprawdę piękne, jeżeli aż tak unieszczęśliwia mnie tego brak... Trochę nieswojo
złapałam we włosy milczenie
chwili
bo piękne chwile nie mówią
mijają
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)