niedziela, 20 lutego 2011

okrutnie, strasznie okrutnie potrafię być. dla siebie samej też



zapomniałam o czym
chciałam z tobą
milczeć

środa, 16 lutego 2011

Ciągle czegoś mi brakuje... Tęsknię za czymś, czymś co musi być naprawdę piękne, jeżeli aż tak unieszczęśliwia mnie tego brak... Trochę nieswojo

złapałam we włosy milczenie
chwili
bo piękne chwile nie mówią
mijają