sobota, 12 stycznia 2013



dobrze się bawisz? baw się! nie mamy czasu

my tu chyba nie pasujemy, to nie nasze miejsce, nie dla nas



wszystko wydaje się błahe
nie
nie
nie

 łapiemy
w dłonie świat
w ramiona usta włosy


moja, Twoja, Nasza młodość boi się tylko jednej rzeczy
samej siebie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.