środa, 16 marca 2011
Uwielbiam wracać do domu z żółtymi tulipanami i chodzić na spacery za starymi przyjaciółmi, którzy mimo czasu, nadal są mi bliscy.
w wiosennych promieniach
i wspomnieniach
w słodkim zapachu bzu
i smaku lukru
jesteśmy
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)