piernikowa chata

sobota, 27 października 2012

Z dnia na dzień coraz mniej dorastam.

żyję
żyję
żyję

nie
na
żarty
Autor: pstrykam o 15:34 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ►  2015 (1)
    • września (1)
  • ►  2014 (1)
    • marca (1)
  • ►  2013 (30)
    • grudnia (1)
    • listopada (2)
    • października (4)
    • września (2)
    • czerwca (3)
    • maja (4)
    • kwietnia (3)
    • marca (3)
    • lutego (3)
    • stycznia (5)
  • ▼  2012 (29)
    • grudnia (1)
    • października (1)
    • września (1)
    • sierpnia (2)
    • lipca (3)
    • czerwca (5)
    • maja (1)
    • kwietnia (6)
    • marca (6)
    • lutego (3)
  • ►  2011 (17)
    • grudnia (2)
    • sierpnia (1)
    • lipca (2)
    • czerwca (3)
    • maja (2)
    • marca (1)
    • lutego (3)
    • stycznia (3)
  • ►  2010 (1)
    • września (1)

O mnie

Moje zdjęcie
pstrykam
Trwam, kocham, zmieniam się, jeżdżę tramwajem, czytam, oglądam, przeglądam, podglądam, czuję, słucham, gram, piszę, jestem.
Wyświetl mój pełny profil
Autor obrazów motywu: dino4. Obsługiwane przez usługę Blogger.