poniedziałek, 13 czerwca 2011

" Był pan kiedyś w Argentynie? Nigdy? To pan nic nie wie. Tańczył pan kiedyś tango? Czy w ogóle wie pan, jaka to muzyka? Nic pan nie wie. Jak pan nie był w Argentynie, to pan nic nie wie. Co to za muzyka, co to za taniec, jak się słucha Carlosa Gardela, Leóna Gieco, si, tego pan nie może wiedzieć. Trzeba tu przyjechać i przeżyć te setki wieczorów gęstych i słodkich jak gorzka czekolada. Jak nostalgia. Co pan może wiedzieć o nostalgii. Jak pan nie był na końcu świata, to nic pan nie wie..." - Ewa Lipska "Sefer"

niedziela, 12 czerwca 2011

Czytam o Wiedniu, Krakowie i zakurzonych antykwariatach. Niczego więcej nie potrzebuję.


ale nie umiem jej przeżywać
nie umiem jej czuć

środa, 8 czerwca 2011

Jestem nieśmiałym uśmiechem, spojrzeniem i myślą dla Ciebie.


nie chciałam tak, przepraszam