wtorek, 19 czerwca 2012

"nie ma się czego bać
cały ten złowrogi świat
rozsypiemy razem w pył
zbudujemy swoją drogę
swoje kolorowe mgły"

Tobie. Nam. Sobie w sumie też. Napisała nam nadzieja scenariusze. Hah, śmiać się, śmiać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.