środa, 6 czerwca 2012

pieką mnie dłonie od poczucia winy.

przed tobą, bez ciebie p ł o n ę


stopy mam już zmęczone, za bardzo na ten cały obcy świat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.