poniedziałek, 25 czerwca 2012

Trochę ckliwie, odrobinę płaczliwie.
Trudno mi sobie wyobrazić inny świat. Tak tu bezpiecznie. Takie to oswojone i przeproszone tysiąc razy.

Żyjemy teraz w różnych stronach ziemi. Swój środek świata już gdzie indziej każdy ma 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.