sobota, 29 stycznia 2011


Trochę zmieniam wszystko, powoli, ale zmieniam. Sama się zmieniłam.

Miło jest spotykać starych znajomych, przyjaciół po tak długim czasie. Spotykać ich i nadal się z nimi świetnie rozumieć. Nawet jeżeli długo była po nich nieprzyjemna pustka...

a ja chciałabym uciekać
biec nic nie
mówiąc
nie mówiąc
nic
ani o Tobie ani o sobie
o deszczowym maju może szeptem
może trochę o chłodnych siedzeniach w tramwaju
też
chciałabym ciągle czegoś
innego
bym chciała

-----
.. dużo piękniej jest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.