wtorek, 25 stycznia 2011

how can you walking in the same way as i do

rozczulam się nad tym, że nie robię nic. Wszystko za co się brałam, czego chciałam dokonać leży sobie samotnie i z lekkim żalem mówi do mnie o moim strachu. 

http://ylka.wrzuta.pl/audio/6H47otzNhOR/adele_-_hometown_glory

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.