niedziela, 8 września 2013


trochę przestraszona
i ciekawa najbardziej w świecie 


pięknie jest mieć naście lat i w głowie swoją tkliwą młodość ah
całymi garściami chcę chować do kieszeni ten mój świat
tyle nowych kroków, schowaj książkę pod poduszkę

01:39, dobranoc, awłosychłodnomokre 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.