sobota, 14 lipca 2012

niezręcznie
niezręcznie tobie
niezręcznie mnie
niezręcznie nam


tańcz, tańcz, tańcz! na ulicach pachnącej skoszoną trawą Lukki. zatęskniłam za naszym majem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.