piątek, 6 lipca 2012

 To takie... pierwotne, takie prymitywne.



Już nawet do !tamtych! ludzi nie tęsknię. A tymi teraźniejszymi się odrobinę brzydzę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.