sobota, 26 maja 2012

pachnie słodkim wiatrem. w głowie mam coś na kształt rozgotowanego karmelu.
myśli mi się ze sobą plączą.

zbiłabym ze złości doniczkę, gdybym ją miała

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.