piątek, 27 kwietnia 2012

cały swój nieład, tęsknoty i niepoukładanie przenoszę w inne strony.

tęsknię teraz ze słonecznikowej i pachnącej bazylią Toskanii.

tak bardzo nie wiem jak mam teraz układać powieki, tak bardzo nie wiem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.