niedziela, 12 czerwca 2011

Czytam o Wiedniu, Krakowie i zakurzonych antykwariatach. Niczego więcej nie potrzebuję.


ale nie umiem jej przeżywać
nie umiem jej czuć

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.