" Był pan kiedyś w Argentynie? Nigdy? To pan nic nie wie. Tańczył pan kiedyś tango? Czy w ogóle wie pan, jaka to muzyka? Nic pan nie wie. Jak pan nie był w Argentynie, to pan nic nie wie. Co to za muzyka, co to za taniec, jak się słucha Carlosa Gardela, Leóna Gieco, si, tego pan nie może wiedzieć. Trzeba tu przyjechać i przeżyć te setki wieczorów gęstych i słodkich jak gorzka czekolada. Jak nostalgia. Co pan może wiedzieć o nostalgii. Jak pan nie był na końcu świata, to nic pan nie wie..." - Ewa Lipska "Sefer"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.