wtorek, 31 maja 2011

brakuje mi Krakowa... brakuje mi magii, liryczności i aniołów z bajglami we włosach.

dwa tygodnie umierania. będę tęskniła za zawstydzonymi spojrzeniami... będę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.