środa, 16 marca 2011

Uwielbiam wracać do domu z żółtymi tulipanami i chodzić na spacery za starymi przyjaciółmi, którzy mimo czasu, nadal są mi bliscy.



w wiosennych promieniach
i wspomnieniach
w słodkim zapachu bzu
i smaku lukru

jesteśmy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.