środa, 16 lutego 2011

Ciągle czegoś mi brakuje... Tęsknię za czymś, czymś co musi być naprawdę piękne, jeżeli aż tak unieszczęśliwia mnie tego brak... Trochę nieswojo

złapałam we włosy milczenie
chwili
bo piękne chwile nie mówią
mijają

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.