czwartek, 31 października 2013

'Mówią, że u was sama cyganeria...
A mnie coś ciągnie tu 
nad jezioro, ciągnie jak mewę...'

CZECHOW W SERCU NA WIDELCU W DUSZY W OCZACH I W PŁAKANIU 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.