wtorek, 11 czerwca 2013

bardzo ci dziękuję, kochany
za to że jesteś królem karo
że jesteś zbrodnią mą i karą



Panią Osiecką, i Panią Geppert, i Pana Krajewskiego, i Koftę w papierosowym dymie na Fredry poproszę.    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.