wtorek, 7 maja 2013

pas
pas
pas!

to chyba dla mnie, nie, nie dla mnie ta gra.
zabrnęliśmy już dość daleko, głupia ja
wiem
wygląda
jakbym bawiła się przednio
przepraszam ja tak zawsze

_____________________________________________

za mało w głowie mam na ten cały zmanierowany świat za mało lat mam na picie mocnej kawy za mgliste spojrzenie dla konkretnych decyzji nie pytaj mnie czy jeszcze gdzieś została we mnie moja melancholia ja cała jestem tą zagubioną nostalgią i pokręconą polną dróżką kwitną maki w Kcyni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.