niedziela, 24 marca 2013

t t t t t ęęę skni ęęę

wiosną też trzeba zajrzeć do Krakowa
gdy kwitną arrasy u kwiaciarek
a święci Mistrza Wita mają włosy
złotymi bajglami przewiązane



kupiłabym dla nas anioła drewnianego





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.