'-Pan musi chcieć żyć. Teraz widzę w Panu tylko wolę śmierci.
-Raczej ciekawość. Przecież to moje ostatnie wielkie przeżycie.
-Wydarzenie. Śmieci się nie przeżywa.' - Senność
widzę trochę nieba.
żółte tulipany więdną na parapecie. kawa już dawno wystygła.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.